aktuel Gayrimenkul (şaşkınbakkal)
aktuel Gayrimenkul (şaşkınbakkal)

aktuel Gayrimenkul (şaşkınbakkal)

İstanbul Bağdat Caddesinde bulunan gayrimenkul firması için hazırladığımız P6 dış mekan rgb kayan yazı led ekranımız, gayrımenkul vitrini için özel olarak tasarlanmıştır.P6 dış Mekan led ekranımız pencere alt kısmına  monte edilmiş,  led ekranımız sorunsuz görüntüler ve video gösterimine sahiptir.

Kullanılan led paneller tam renk doyğunluğuna ve yüksek parlaklığına sahiptir led ekran kasası özel olarak üretilmiş profesyonel seri led adaptörleri beslenerek led ekranın ömrü maksimuma çıkarılmıştır.
Dış mekan led ekranımızda kullandığımız yüksek hız ve kapasiteli led ekran kartlarımız kesintisiz ve hızlı ürün tanıtımları sunmaktadır.
Kesinlikle açık hava reklamcılığı için en iyi seçenek olan bu led ekran, açık alanlar için oldukça uygundur. Farklı parlaklık seviyesinde ve açık hava koşullarına uygundur. Sahne, banka, mağaza, sergi, istasyon, karayolları, stadyum, havaalanı ve diğer dış mekan larda kullanılabilir.
Mağazanıza özel profesyonel led ekran çözümleri için Ranled Led Ekran sistemleri olarak ücretsiz keşif ve projelendirme ile hizmetinizdeyiz,
 bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

Detaylar

Yer
Kadıköy
Adres
Copyrights © 2024 & Tüm Hakları Saklıdır, ranled.