iç mekan P4 led ekran
iç mekan P4 led ekran
iç mekan P4 led ekran
iç mekan P4 led ekran

iç mekan P4 led ekran

Teksil firması için hazırladığımız mağaza içi 8m x 2,3m  p4 iç mekan led ekranımız, mağaza içi duvarı için özel olarak tasarlanmıştır.P4 iç Mekan led ekranımız mağaza içi duvarına monte edilmiş, gün ışığında bile yüksek parlaklığa sahip olan led ekranımız sorunsuz görüntüler ve video gösterimine sahiptir.

Kullanılan led paneller tam renk doyğunluğuna ve yüksek parlaklığına sahiptir led ekran kasası özel olarak üretilmiş profesyonel seri led adaptörleri beslenerek led ekranın ömrü maksimuma çıkarılmıştır.
Dış mekan led ekranımızda kullandığımız yüksek hız ve kapasiteli led ekran kartlarımız kesintisiz ve hızlı ürün tanıtımları sunmaktadır.
Kesinlikle açık hava reklamcılığı için en iyi seçenek olan bu led ekran, açık alanlar için oldukça uygundur. Farklı parlaklık seviyesinde ve açık hava koşullarına uygundur. Sahne, banka, mağaza, sergi, istasyon, karayolları, stadyum, havaalanı ve diğer dış mekan lardakullanılabilir.
Mağazanıza özel profesyonel led ekran çözümleri için Ranled Led Ekran sistemleri olarak ücretsiz keşif ve projelendirme ile hizmetinizdeyiz,
 bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

Detaylar

Yer
laleli
Adres
dosso dossi kids
Copyrights © 2024 & Tüm Hakları Saklıdır, ranled.