p6 led ekran
p6 led ekran
p6 led ekran
p6 led ekran
p6 led ekran

p6 led ekran

Laleli tekstil piyasasının lokomotifi durumunda olan Teksil firması için hazırladığımız bina dışı p6 dış mekan led ekranımız, mağaza duvarı için 60 derece yatay olarak   tasarlanmıştır.P6 Dış Mekan led ekranımız bina duvarına monte edilmiş, gün ışığında bile yüksek parlaklığa sahip olan led ekranımız sorunsuz görüntüler ve video gösterimine sahiptir.

Kullanılan led paneller tam renk doyğunluğuna ve yüksek parlaklığına sahiptir led ekran kasası özel olarak üretilmiş profesyonel seri led adaptörleri beslenerek led ekranın ömrü maksimuma çıkarılmıştır.
Dış mekan led ekranımızda kullandığımız yüksek hız ve kapasiteli led ekran kartlarımız kesintisiz ve hızlı ürün tanıtımları sunmaktadır.
Kesinlikle açık hava reklamcılığı için en iyi seçenek olan bu led ekran, açık alanlar için oldukça uygundur. Farklı parlaklık seviyesinde ve açık hava koşullarına uygundur. Sahne, banka, mağaza, sergi, istasyon, karayolları, stadyum, havaalanı ve diğer dış mekan lardakullanılabilir.
Mağazanıza özel profesyonel led ekran çözümleri için Ranled Led Ekran sistemleri olarak ücretsiz keşif ve projelendirme ile hizmetinizdeyiz,
 bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

Detaylar

Yer
dosso dossi
Adres
laleli
Copyrights © 2024 & Tüm Hakları Saklıdır, ranled.